<

ÇÖZÜMLERİMİZ

İZMİR BİLİŞİM Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri,cep telefonu güvenlik sistemleri, camera, web tasarım,yazılım ve network kurulumu.

TEKNİK SERVİS

notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Kurumsal olmayan müşterilerimize de bilgisayar teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır..

Bakım Anlaşmalı Danışmanlık Hizmeti

İZMİR BİLİŞİM Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

Çözümlerimiz

Siz müşterilerimiz için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye hazırız.Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Image

BİLGİSAYAR

İhtiyacınıza uygun bilgisayar seçimi yaparak, kullanıma hazır halde teslim etmekteyiz.Masaüstü Bilgisayar, Laptop, Tablet, El Bilgisayarları(PDA), Oyun Bilgisayarları vs. satış ve satış sonrası hizmet sunmaktayız.

Image

TEKNİK SERVİS

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yapılan işlemleri kapsamaktadır.

Image

FİRMANIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Aynı sektörde faaliyet gösterseler bile her firmanın ihtiyacının farklı olduğunu biliyoruz. Değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanıza özel çözümler sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Biz, alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. İZMİR BİLİŞİM Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Kurumsal olmayan müşterilerimize de bilgisayar teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. İZMİR BİLİŞİM ŞENER GRUP kuruluşudur.

“Neden biz ; Firmanızın hertürlü sorunları çözmek için burdayız. Birçok bilişim firması ile çalışıp zaman kaybı yaşamanızdansa ,biz tüm sorunlarınızı uzman ekibimiz ile çözüyoruz.Firmanıza özel çözümler üreterek işlerinizi hızlandırmak bizim işimiz.”

“Neden biz ; Kurumsal olmayan müşterilerimize de bilgisayar teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.”

“Neden biz ; Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, tablet tamiri, veri kurtarma, bilgisayar donanım satışı,laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.”

İLETİŞİM

Sorununuzun büyük ya da küçük olması önemli değil. Önemli olan sıkıntınızı bize ulaştırmanız.

İletişim Bilgileri

    Merkez Adresi:

  • 5748/1 sokak no 4 mtk sitesi Çamdibi/Bornova
  • Bornova / İZMİR
  • 0232 431 0096 -97
  • 0232 431 0098
  • info@senergrup.com.tr
  • Facebook